Elektronické
Darčekové poukazy

Ako sa trafiť do vkusu a ešte zvoliť tú správnu veľkosť? Jednoducho. Darujte darčekový poukaz z Rogelli


Cyklistické rukavice

Kvalitné cyklistické rukavice zvyšujú komfort pri všetkých cyklistických výjazdoch. Vyberať si môžete krátke aj dlhé prevedenia s gélom chrániacim dlane pred otlačeninami.

Rekreačným a tiež profesionálnym cyklistom pomáhajú tieto cyklistické rukavice stabilizovať úchop riadidiel za akýchkoľvek poveternostných podmienok, gélové polstrovanie dlaňovej časti zabraňuje otlakom a odreninám.

V ponuke nájdete tiež letné cyklistické rukavice s podporou ventilácie aj zimné cyklistické rukavice v rôznej škále hrejivosti. Neoddeliteľnou súčasťou výbavy cyklistov sú nepremokavé rukavice s podlepenými švami.

Pre lepšiu prehľadnosť ponuky sme rukavice na bicykel umiestnili do samostatných kategórií, ako sú dlhé cyklistické rukavice, nepremokavé cyklistické rukavice, MTB rukavice a mnohé ďalšie.

Cyklistické rukavice sú ďalej rozdelené podľa určenia na dámske cyklistické rukavice, pánske cyklistické rukavice a detské cyklistické rukavice.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozrite aj do našich ďalších kategórií, ktoré súvisia s kategóriou cyklistické rukavice: rukavice na bicykel, cyklorukavice, pánske cyklorukavice, dámske cyklorukavice, dámske cyklistické rukavice, cyklistické rukavice MTB, zimné cyklorukavice, cyklo rukavice, rukavice cyklo.