Zimné cyklistické rukavice

28
Filtrovanie

Zimné cyklistické rukavice

V našej ponuke nájdete zimné cyklistické rukavice, ktoré sú rozdelené podľa rôznych stupňov hrejivosti na silno, stredne a jemne hrejivé cyklistické rukavice.

Zimné cyklistické rukavice sú vyrobené z kvalitných funkčných materiálov, ktoré zvyšujú komfort pri všetkých cyklistických vychádzkach. Nepremokavé cyklistické rukavice pre zimné obdobie sú zaradené do samostatnej kategórie.

Hrejivosť zimných cyklistických rukavíc je zaistená rôznou hrúbkou materiálu zateplenia. A nezáleží na tom, či sa jedná o polstrovanú chrbtovú časť v kombinácii s jemným zateplením dlaňovej časti alebo iba o počesané vnútro materiálu, ktoré nájdete na jemne hrejivých zimných cyklistických rukaviciach.

Vďaka funkčnému a univerzálnému strihu využijete rukavice pri zimných športoch ako je bežkovanie, beh alebo aj zjazdové lyžovanie.

Zimné cyklistické rukavice sú ďalej rozdelené podľa určenia na dámske zimné cyklorukavice a pánske zimné cyklorukavice.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozrite aj do našich ďalších kategórií, ktoré súvisia s kategóriou Zimné cyklistické rukavice: zimné rukavice na bicykel, zimní cyklorukavice, zimné cyklo rukavice.