Rukavice na bicykel

77

Rukavice na bicykel

Ak často jazdíte na bicykli, rukavice na bicykel budú súčasťou vašej základnej výbavy. Ponúkame široký výber rukavíc rôznych veľkostí a farieb.

Nielen rekreačným, ale aj profesionálnym cyklistom pomáhajú tieto kvalitné rukavice na bicykel stabilizovať úchop riadidiel, a to za akýchkoľvek poveternostných podmienok, polstrovanie dlaňovej časti zabraňuje otlakom a odreninám.

V ponuke nájdete letné rukavice na bicykel s dobrým odvetraním a tiež zimné rukavice na bicykel v rôznych škálach hrejivosti. Neoddeliteľnou súčasťou výbavy cyklistov sú samozrejme nepremokavé rukavice na bicykel s podlepenými švami. Kvalitné cyklorukavice zvyšujú komfort pri všetkých cyklistických výjazdoch.

Pre lepšiu prehľadnosť ponuky sme umiestnili cyklistické rukavice do samostatných kategórii, sú to dlhé rukavice na bicykel, nepremokavé cyklistické rukavice, MTB rukavice a množstvo iných.

Cyklistické rukavice sú podľa určenia zaradené do samostatných kategórii, a to pánske cyklorukavice a dámske rukavice na bicykel. Pre tých najmenších je pripravená kategória detské cyklorukavice s ponukou rukavíc s farebnými detskými motívmi.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozrite aj do našich ďalších kategórií, ktoré súvisia s kategóriou Rukavice na bicykel: rukavice na bicykel, cyklorukavice, cyklistické rukavice, pánske cyklorukavice, dámske cyklorukavice, dámske cyklistické rukavice, cyklistické rukavice MTB, zimné cyklorukavice, cyklo rukavice, rukavice cyklo.