Nátelníky na bežky

Technicky vyspelé materiály, z ktorých sú tieto nátelníky na bežky vyrábané, zaručujú lepšie schnutie vlákien. Vetruvzdorné úplety na predných častiach a rukávoch dopomáhajú ku komfortnému pocitu počas nosenia nátelníka na bežky aj v chladných dňoch. Dôraz na príjemný dotyk, savosť, rýchle schnutie je potrebné dávať predovšetkým v chladnom počasí, pretože hrozí prechladnutie. Nátelníky na bežky majú schopnosť dobre odvádzať pot od tela a prenášať ho do ďalšej vrstvy oblečenia. Nátelníky na bežky tvoria prvú alebo druhú vrstvu oblečenia, teda tú najbližšie k telu. Nátelníky na bežky sú pre telo príjemné, výrazne zlepšujú mikroklímu pokožky a prispievajú tak k pohodliu nielen pri športe. Funkčné nátelníky na bežky využijete nielen pri behu na lyžiach, ale dobre poslúžia aj pri každej inej športovej aktivite, jazde na bicykli, rekreácii, manuálnej práci, ale aj pri bežnom nosení počas chladnejších dní.
Nátelníky na bežky sme pre lepšiu prehľadnosť rozdelili do samostatných kategórii na dámske nátelníky na bežky a pánske nátelníky na bežky.<p>Funkčné športové tričko z rýchloschnúceho technologicky vyspelého materiálu Dryarn s rôznymi druhmi technológie tkania. Základná vrstva vášho športového oblečenia.</p>
Funkčné tričko Rogelli CHASE, čierne

€ 36,33

BESTSELLER

<p>Ideálna základná vrstva športového oblečenia do chladného počasia. Reflexné prvky, voľný strih a prievlak pre palec v leme rukávu predurčujú funkčné tričko k všestrannému využitiu.</p>
Funkčný nátelník Rogelli CAMPTON, reflexný žltý

€ 40,37

Dopredaj


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Ideálna základná vrstva športového oblečenia do chladného počasia. Reflexné prvky, voľný strih a prievlak pre palec v leme rukávu predurčujú funkčné tričko k všestrannému využitiu.
Funkčný nátelník Rogelli CAMPTON, reflexný žltý

€ 40,37

Funkčné športové tričko z rýchloschnúceho technologicky vyspelého materiálu Dryarn s rôznymi druhmi technológie tkania. Základná vrstva vášho športového oblečenia.
Funkčné tričko Rogelli CHASE, čierne

€ 36,33

BESTSELLER


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?