Späť
Poradňa

Bezplatné vrátenie tovaru do 100 dní

Výmena tovaru

Ak zistíte, že Vám nevyhovuje veľkosť dodaného tovaru, zašlite nám ho späť počas predĺženej lehoty až 100 dní po prevzatí a my Vám ho radi vymeníme.

Prepravné náklady za druhé zaslanie k Vám hradíme my.
Výmennú zásielku odosielame prostredníctvom dopravcu Slovenská pošta na Vašu adresu alebo na jedno z mnohých výdajných miest Zásielkovne. Ponuka platí pre zásielky s nulovým doplatkom, prípadne s platbou vopred.

Môžem zakúpený výrobok vymeniť za úplne iný výrobok?
Áno, je to možné. V prípade výmeny za drahší tovar vznikne doplatok, ktorý Vám bude pri výmennej zásielke zaúčtovaný spoločne s poplatkom za zvolený spôsob platby. Pokiaľ meníte za lacnejší výrobok, vrátime finančný rozdiel na Váš účet.

Vrátenie tovaru

Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, peniaze vrátane poplatku za dodanie Vám budú podľa obchodných podmienok vrátené na Váš účet najneskôr do 14 dní odo dňa prevzatia vráteného tovaru. Obvykle vraciame peniaze do 3 dní po vybavení Vašej zásielky.

Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu až do 100 dní po prevzatí tovaru. Zákon stanovuje lehotu pre vrátenie tovaru 14 dní, my Vám ponúkame 86 dní navyše pre pokojné rozhodovanie!

Možnosť vrátenia sa nevzťahuje na

  • tovar, ktorý vykazuje akékoľvek známky použitia.

  • tovar, ktorý vykazuje závadu
     

Podmienky vrátenia

  • Tovar vracajte najneskôr do 100 dní od obdržania zásielky.

  • Tovar musí byť nepoužitý, celkom neporušený, v originálnom obale vrátane informačných visačiek, schopný ďalšieho predaja.

  • U znečisteného alebo poškodeného tovaru môže byť prijatie odmietnuté z hygienických dôvodov. Dbajte na zachovanie čistoty. V prípade dodatočného čistenia môže byť vrátenie peňazí znížené až o 25 %.

Ako vrátiť tovar?

Postup pre jednoduché vrátenie tovaru nájdete v sekcii Ako vrátiť tovar?