Bežecké nátelníky

Technicky vyspelé materiály, z ktorých sú tieto bežecké nátelníky vyrábané, zaručujú lepšie schnutie vlákien. Bežecké nátelníky majú schopnosť dobre odvádzať pot od tela a prenášať ho do ďalšej vrstvy oblečenia. Bežecké nátelníky tvoria prvú alebo druhú vrstvu oblečenia najbližšie k telu. Vetruvzdorné úplety na predných častiach a rukávoch dopomáhajú ku komfortnému pocitu počas nosenia týchto bežeckých nátelkníkov v chladných dňoch. Dôraz na príjemný dotyk, savosť, rýchle schnutie je potrebné dať predovšetkým v chladnom počasí, kedy hrozí prechladnutie. Bežecké nátelníky sú príjemné na dotyk, výrazne zlepšujú mikroklímu pokožky a prispievajú tak k pohodliu nielen pri športe. Bežecké nátelníky využijete nielen pri klasickom behu, ale dobre poslúžia aj pri iných športových aktivitách, akými sú jazda na bicykli, rekreácia, manuálna práca, ale aj pri bežnom nosení počas chladnejších dní.
Bežecké nátelníky sme pre lepšiu prehľadnosť rozdelili do samostatných kategórii, a to na dámske nátelníky na behanie a pánske nátelníky na behanie.<p>Funkčné športové tričko z rýchloschnúceho technologicky vyspelého materiálu Dryarn s rôznymi druhmi technológie tkania. Základná vrstva vášho športového oblečenia.</p>
Funkčné tričko Rogelli CHASE, čierne

€ 36,33

BESTSELLER

<p>Ideálna základná vrstva športového oblečenia do chladného počasia. Reflexné prvky, voľný strih a prievlak pre palec v leme rukávu predurčujú funkčné tričko k všestrannému využitiu.</p>
Funkčný nátelník Rogelli CAMPTON, reflexný žltý

€ 24,21

Dopredaj ZĽAVA


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Ideálna základná vrstva športového oblečenia do chladného počasia. Reflexné prvky, voľný strih a prievlak pre palec v leme rukávu predurčujú funkčné tričko k všestrannému využitiu.
Funkčný nátelník Rogelli CAMPTON, reflexný žltý

ušetríte€ 16,16

-40%€ 24,21

ZĽAVA

Funkčné športové tričko z rýchloschnúceho technologicky vyspelého materiálu Dryarn s rôznymi druhmi technológie tkania. Základná vrstva vášho športového oblečenia.
Funkčné tričko Rogelli CHASE, čierne

€ 36,33

BESTSELLER


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
20 EUR na první nákup
Chceš 20 EUR?