Pánske cyklonátelníky

Pánske cyklonátelníky sú pre telo príjemné, výrazne zlepšujú mikroklímu pokožky a prispievajú tak k pohodliu nielen pri športe. Pánske cyklonátelníky majú schopnosť dobre odvádzať pot od tela a presúvať ho do ďalšej vrstvy oblečenia. Technicky vyspelé materiály, z ktorých sú tieto pánske cyklonátelníky vyrábané, zaručujú lepšie schnutie vlákien. Pánske cyklonátelníky tvoria prvú vrstvu oblečenia, teda tú najbližšie k telu, ktorú si oblečiete pod cyklistický dres. Dôraz je kladený na príjemný dotyk, dobrú savosť a rýchle schnutie, ktoré oceníte predovšetkým v chladnom počasí, pretože práve vtedy je riziko prechladnutia najvyššie. Vetruvzdorné úplety na predných častiach a rukávoch dopomáhajú ku komfortnému pocitu pri nosení pánskych cyklonátelníkov aj v chladných dňoch. Cyklistické funkčné nátelníky využijete nielen pri jazde na bicykli, ale rovnako dobre poslúžia aj pri každej inej športovej aktivite, ako je napríklad beh, rekreácia, manuálna práca, ale aj pri bežnom nosení počas chladnejších dní.
Funkčné nátelníky na bicykel pre ženy sme pre lepšiu prehľadnosť zaradili do samostatnej kategórie dámske cyklonátelníky.<p>Funkčné športové tričko z rýchloschnúceho technologicky vyspelého materiálu Dryarn s rôznymi druhmi technológie tkania. Základná vrstva vášho športového oblečenia.</p>
Funkčné tričko Rogelli CHASE, čierne

€ 36,33

BESTSELLER

<p>Funkčn&eacute; &scaron;portov&eacute; tričko z technologicky vyspel&eacute;ho materi&aacute;lu Dryarn s r&ocirc;znymi druhmi technol&oacute;gie tkania. Z&aacute;kladn&aacute; vrstva v&aacute;&scaron;ho &scaron;portov&eacute;ho oblečenia.</p>
Funkčné tričko Rogelli CHASE, čierne

€ 31,92


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších 12

Ideálna základná vrstva športového oblečenia do chladného počasia. Reflexné prvky, voľný strih a prievlak pre palec v leme rukávu predurčujú funkčné tričko k všestrannému využitiu.
Funkčný nátelník Rogelli CAMPTON, reflexný žltý

€ 40,37

Funkčné športové tričko z rýchloschnúceho technologicky vyspelého materiálu Dryarn s rôznymi druhmi technológie tkania. Základná vrstva vášho športového oblečenia.
Funkčné tričko Rogelli CHASE, čierne

€ 36,33

BESTSELLER


12

Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?