Detské cyklonohavice dlhé

Detské dlhé cyklonohavice z ponuky Rogelli sú doplnené rôznymi typmi cyklovýstelok z vysoko kvalitných funkčných materiálov. Niektoré modely bez vložky je možné použiť aj pri behu na bežkách alebo pri klasickom behu. V podkategóriách detských cyklonohavíc nájdete ďalšie presné rozdelenie na detské zimné cyklonohavice, trojštvrťové detské cyklonohavice (trojštvrťáky) alebo cyklistické nohavice bez vložky. Všetky dlhé detské cyklistické nohavice obsahujú detailné popisy a uvedené sú tiež použité materiály vrátane popisov cyklovložiek. Detské dlhé cyklonohavice sú neoddeliteľnou súčasťou základnej výbavy cyklistického oblečenia pre tých najmenších.
Dlhé cyklonohavice pre dospelých sme zaradili do samostatných kategórii pánske dlhé cyklonohavice a dámske dlhé cyklonohavice.<p>Univerzálny model športových nohavíc s trakmi, ktoré poslúžia na všetky typy športových aktivít. Bez prešívania a vložky.</p>
Detské zimné nohavice Rogelli PERANO, čierne

€ 47,38

BESTSELLER


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Univerzálny model športových nohavíc s trakmi, ktoré poslúžia na všetky typy športových aktivít. Bez prešívania a vložky.
Detské zimné nohavice Rogelli PERANO, čierne

€ 47,38

BESTSELLER


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
20 EUR na první nákup
Chceš 20 EUR?