Športová kukla Rogelli LAVIS, čierna čítať viac čítať viac

Kód: 009.107.L

€ 18,33

Ponúkame najlepšiu cenu

Ponúkame najlepšiu cenu

Ponúka Vám niekdo lepšiu cenu za zrovnateľný výrobok? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára a my Vám pripravíme ešte lepšiu ponuku.

Rogelli.sk je výhradný dovozca a ponúka vždy tie najlepšie služby: 100 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru - VIP club s trvalou 15% zľavou - Profesionálne poradenstvo - Dodanie na 335+ výdajní len za cenu 2,50 EUR

Názov výrobku:
Športová kukla Rogelli LAVIS, čierna / 009.107.L

+

Jak si mám vybrat správné návleky na cyklotretry?

Športová kukla Rogelli LAVIS, čierna

Späť Popis produktu

Elastická ľahko zateplená kukla ochráni vašu tvár a krčné partie pred nepriazňou počasia. Vďaka tvarovanému výrezu na oči a nos kukla dokonale zakryje vaše čelo a koreň nosu, čo sú partie, ktoré prechladnú najskôr. V oblasti úst sú umiestnené väčšie výseky pre lepší odvod pár. Elasticita materiálu a obšitie výrezu elastickým prúžkom umožňujú tiež použiť kuklu ako nákrčník. Materiál je na povrchu hladký a priedušný, z vnútornej strany nájdete jemné počesanie, ktoré udržuje tepelný komfort. V stredovej časti je vsadený elastický pruh, ktorý uľahčuje nasaďovanie kukly a zaisťuje pevnejšie obopnutie. Kukla je vhodná do mrazivých dní, kedy pre krásne slnečné počasie nemôžete výletu proste odolať!

Späť Parametre

Materiálové zloženie 90% Polyestér, 10% Elastán
Technológie Windprotect, Water Repellent
Použitie cyklistika
Prevedenie Race Fit (športové)
Ročné obdobia jar, jeseň, zima
Farba čierna
Určenie pánske, dámske
Výrobca Rogelli
Hmotnosť 50 g
Kód 009.107.L