Parksville - pánska bežecká kolekcia reflexná žltá

Pánske bežecké oblečenie modelovej rady PARKSVILLE je určené nielen výkonnostným, ale aj rekreačným bežcom, ktorí hľadajú dizajnovo atraktívne oblečenie v tradičnej farebnej kombinácii. Prevládajúce čierne a šedé odtiene doplnené reflexnými prvkami dodávajú kolekcii PARKSVILLE eleganciu a dynamiku.
Bežecké oblečenie umiestnené v TOP kategóriách zahŕňa tie najlepšie kúsky z ponuky oblečenia na behanie, ktoré využijete nielen počas leta, ale aj pri jazde na bežkách.
Výberom tovaru z jednotlivých kolekcií športového oblečenia môžete podporiť svoj tím športovcov a priateľov, či už sa venujete behu, hasičskému športu alebo halovým športom spoločne s vašimi priateľmi. Pre rôzne oddiely, organizácie alebo skupinky voľnočasových športovcov sme pripravení vytvoriť individuálnu zvýhodnenú ponuku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať  - kontakt nájdete tu.<p>Ultraľahká bunda z funkčného elastického mikrovlákna. Dobre odvetraný model s dynamickým dizajnom je predurčený k všestrannému športovému použitiu.</p>
Ultraľahká vetrovka Rogelli LANDRUM, čierna

€ 56,16

<p>Ultraľahk&aacute; bunda z funkčn&eacute;ho elastick&eacute;ho softshellu. &Uacute;plne čierny, dobre odvetran&yacute; model s dynamick&yacute;m dizajnom je predurčen&yacute; na v&scaron;estrann&eacute; &scaron;portov&eacute; využitie.</p>
Ultraľahká softshellová bunda Rogelli STRATFORD, čierna

€ 84,08


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Ultraľahká bunda z funkčného elastického mikrovlákna. Dobre odvetraný model s dynamickým dizajnom je predurčený k všestrannému športovému použitiu.
Ultraľahká vetrovka Rogelli LANDRUM, čierna

€ 56,16

Ultraľahká bunda z funkčného elastického softshellu. Úplne čierny, dobre odvetraný model s dynamickým dizajnom je predurčený na všestranné športové využitie.
Ultraľahká softshellová bunda Rogelli STRATFORD, čierna

€ 84,08


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?