Nohavice na beh

Kto to myslí s behaním naozaj vážne, zaobstará si skutočné nohavice na beh. Strih bežeckých nohavíc je tejto aktivite špeciálne uspôsobený, špecializovanému zameraniu nohavíc na beh je prispôsobený aj výber použitých materiálov. Nejde ale iba o prísnu účelnosť nohavíc na beh, dynamické pruhy postave navyše dodávajú dokonalý športový vzhľad. To určite mnohí z nás ocenia: prečo nevyzerať dobre aj v bežeckých nohaviciach?

Nohavice na beh behanie uľahčujú, spríjemňujú a navyše zvýrazňujú váš atraktívny športový vzhľad.

Nohavice na beh od Rogelli sú detailne spracované, nohavice sú zakončené silikónovými pásikmi a vybavené sú zipsom, nohavice na beh sa tak ľahko obliekajú a pritom pevne priľnú. Strih z viacerých panelov uľahčí pohyb a zaistí kompaktnosť a pohodlie. Kvalitná široká guma v páse bežeckých nohavíc neškrtí a pritom zaisťuje správne držanie nohavíc na beh na tele. Guma v páse nohavíc na beh je doplnená sťahovacou šnúrkou. Na nohaviciach na beh bežec ocení aj dve vrecká, vnútorné predné a zadné vonkajšie na zips.

Rogelli sa venuje vypracovaniu detailov, tie nohaviciam na beh prinášajú maximálnu úžitkovosť.

Rogelli dbá pri všetkých svojích výrobkoch na bezpečnosť. Inak to nie je ani pri nohaviciach na beh. Spomínané dynamické pruhy na bežeckých nohaviciach sú reflexné, rovnako tak aj logá Rogelli. Umiestnenie reflexných prvkov na nohaviciach na beh je starostlivo vyhodnotené, prevencia tu nie je iba prázdny pojem.

Nohavice na beh od Rogelli sú vybavené bezpečnostnými reflexnými prvkami, ide o vašu bezpečnosť!

Uvedené bežecké nohavice máme skladom, nohavice na beh navyše expedujeme v deň objednávky alebo najneskôr nasledujúci pracovný deň. Iba u nás máte na bežecké nohavice záruku 21 dní na ich vrátenie. Informácie, ktoré by ste ešte mohli pre kúpu nohavíc na beh potrebovať, môžete získať na našej telefonickej linke. Rogelli vám garantuje pokračovanie vo svojom originálnom dizajne, aj v budúcnosti môžete dokúpiť výrobky, ktoré budú ladiť s vašimi nohavicami na beh.


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Tovar z tejto kategórie bol už vypredaný.

Môžeme Vám ponúknuť ďalšie oblečenie pre cyklistiku, beh alebo na bežky.
Môžete tiež pokračovať priamo na úvodnú stránku www.rogelli.sk.

Potrebujete poradiť? Radi Vám pomôžeme.
Napíšte na info@rogelli.sk alebo zavolajte na zákaznícku linku 0221 201 105.Akcni-zalozky

.

Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
20 EUR na první nákup
Chceš 20 EUR?