Nepremokavé rukavice na bežky

Všetky modely nepremokavých rukavíc na bežky majú podlepené švy. Kvalitné nepremokavé rukavice na bežky ocenia nielen rekreační, ale aj závodní bežkári predovšetkým pre ich funkčné vlastnosti akými sú priedušnosť, odolnosť voči vetru a vode a pohodlný, dobre sediaci strih, prispôsobený potrebám bežkárov. Nepremokavé rukavice na bežky chránia predovšetkým kĺby a zápästia pred prechladnutím v daždivých zimných dňoch. V ponuke nájdete tenšie nepremokavé rukavice na bežky bez zateplenia, a tiež hrubšie nepremokavé bežkárske rukavice v rôznych škálach hrejivosti.
Pre lepšiu prehľadnosť ponuky sme nepremokavé rukavice na bežky rozdelili podľa určenia do samostatných kategórii, a to dámske nepremokavé rukavice na bežky a pánske nepremokavé rukavice na bežky.<p>Nepremokav&eacute; n&aacute;vleky na rukavice s membr&aacute;nou EUROTEX waterproof - nepremokav&yacute; technick&yacute; priedu&scaron;n&yacute; materi&aacute;l s vynikaj&uacute;cou odolnosťou voči vetru.</p>
Tenké nepremokavé návleky na rukavice Chiba RAIN SHIELD PLUS, reflexné žlté

€ 22,00


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Nepremokavé návleky na rukavice s membránou EUROTEX waterproof - nepremokavý technický priedušný materiál s vynikajúcou odolnosťou voči vetru.
Tenké nepremokavé návleky na rukavice Chiba RAIN SHIELD PLUS, reflexné žlté

€ 22,00


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?-tx