Jemne hrejivé dámske cyklorukavice

Vďaka tenkému zatepleniu vnútornej časti tieto dámske jemne hrejivé cyklorukavice ochránia vaše ruky pred nepriaznivým počasím, kedy teplota ešte neklesla pod bod mrazu. Dámske jemne hrejivé cyklorukavice sú vyrobené z kvalitných funkčných materiálov, ktoré zvyšujú komfort pri každom jednom cyklistickom výjazde alebo pri voľnočasových aktivitách. Nepremokavé cyklistické rukavice určené do chladného obdobia sú zaradené do samostatnej kategórie. Vďaka funkčnému a univerzálnemu strihu využijete tieto dámske jemne hrejivé cyklorukavice nielen pri jazde na bicykli, ale aj pri iných zimných športoch, ako sú jazda na bežkách, beh alebo pri prechádzkach po prírode.
Jemne hrejivé cyklorukavice pre mužov sme pre lepšiu prehľadnosť zaradili do samostatnej kategórie pánske jemne hrejivé cyklorukavice.<p>Zateplen&eacute; elastick&eacute; rukavice s protisklzov&yacute;m povrchom dlane. Reflexn&eacute; prvky n&aacute;jdete na chrbtovej časti rukav&iacute;c. Vďaka vn&uacute;torn&eacute;mu microfleecu rukavice využijete aj pri jazde na bežk&aacute;ch.</p>
Tenké softshellové zimné rukavice s protisklzovou dlaňou Rogelli BURLINGTON, čierne

€ 27,88

BESTSELLER

<p>Ľahké, priedušné bežecké rukavice s jemným vnútorným zateplením.</p>
Extra tenké športové rukavice Rogelli OAKLAND, čierne

€ 16,49

<p>Ľahko zateplen&eacute; rukavice s protisklzov&yacute;m povrchom dlan&iacute;. S&uacute; vhodn&eacute; nielen na cyklistiku, ale aj k v&scaron;estrann&eacute;mu &scaron;portov&eacute;mu využitiu počas chladnej&scaron;&iacute;ch dn&iacute;.</p>
Tenké zimné membránové rukavice Rogelli LAVAL, čierne

€ 23,84

BESTSELLER


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Zateplené elastické rukavice s protisklzovým povrchom dlane. Reflexné prvky nájdete na chrbtovej časti rukavíc. Vďaka vnútornému microfleecu rukavice využijete aj pri jazde na bežkách.
Tenké softshellové zimné rukavice s protisklzovou dlaňou Rogelli BURLINGTON, čierne

€ 27,88

BESTSELLER

Ľahko zateplené rukavice s protisklzovým povrchom dlaní. Sú vhodné nielen na cyklistiku, ale aj k všestrannému športovému využitiu počas chladnejších dní.
Tenké zimné membránové rukavice Rogelli LAVAL, čierne

€ 23,84

BESTSELLER

Ľahké, priedušné bežecké rukavice s jemným vnútorným zateplením.
Extra tenké športové rukavice Rogelli OAKLAND, čierne

€ 16,49


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?