Detské reflexné cyklobundy

Detské reflexné cyklobundy Rogelli sú vyrobené z funkčných materiálov tej najvyššej triedy. Predĺžené rukávy a chrbtový diel zaisťujú komfort pri jazde v chladnom a sychravom počasí. Pri každej detskej reflexnej cyklobunde nájdete informácie o použitých materiáloch a tiež detailné popisy modelov vrátane ich úžitkových vlastností. Detské reflexné cyklobundy sú neoddeliteľnou súčasťou výbavy detského cyklooblečenia, pretože zabezpečujú lepšiu viditeľnosť dieťaťa v cestnej premávke.
Pre lepšiu orientáciu v sortimente sme bundy na bicykel pre dospelých zaradili do samostatných kategórii, a to pánske a dámske reflexné cyklistické bundy. V kategórii detské reflexné cyklobundy nájdete zástupcov z kategórii zimné cyklobundy, softshellové cyklobundy, ale aj ľahšie modely plášteniek a vetroviek na bicykel.<p>Extra ľahká a skladná vetrovka odolná voči dažďu. Transparentný vzhľad. Súčasťou balenia je aj vrecko na zbalenie bundy.</p>
Detská vodeodolná cyklo vetrovky Rogelli CROTONE, reflexná žltá

€ 49,55


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Extra ľahká a skladná vetrovka odolná voči dažďu. Transparentný vzhľad. Súčasťou balenia je aj vrecko na zbalenie bundy.
Detská vodeodolná cyklo vetrovky Rogelli CROTONE, reflexná žltá

€ 49,55


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?