Detské cyklonohavice zimné

Detské zimné cyklonohavice z ponuky Rogelli sú určené na výjazdy počas chladných a sychravých dní. Niektoré modely detských zimných cyklonohavíc bez vložky je možné využiť aj pri behu na bežkách alebo pri klasickom behu. V podkategóriách detských cyklistických nohavíc nájdete ďalšie presné rozdelenie na voľné detské cyklonohavice, trojštvrťové detské cyklonohavice alebo cyklistické nohavice bez vložky. Detské zimné cyklonohavice tvoria neoddeliteľnú súčasť základnej výbavy cyklistického oblečenia tých najmenších.
Všetky detské zimné cyklonohavice obsahujú detailné popisy a uvedené sú tiež použité materiály vrátane popisov cyklovložiek. Zimné cyklistické nohavice s jemným zateplením pre dospelých sme zaradili do samostatných kategórii pánske zimné cyklonohavice a dámske zimné cyklonohavice.<p>Univerzálny model športových nohavíc s trakmi, ktoré poslúžia na všetky typy športových aktivít. Bez prešívania a vložky.</p>
Detské zimné nohavice Rogelli PERANO, čierne

€ 47,38

BESTSELLER


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Univerzálny model športových nohavíc s trakmi, ktoré poslúžia na všetky typy športových aktivít. Bez prešívania a vložky.
Detské zimné nohavice Rogelli PERANO, čierne

€ 47,38

BESTSELLER


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
20 EUR na první nákup
Chceš 20 EUR?