Cyklistické MTB kraťasy

Cyklistické MTB kraťasy sa vyznačujú predovšetkým voľnejším strihom, ten umožňuje neobmedzený pohyb v teréne. Všetky modely cyklistických MTB kraťasov sú doplnené vyberateľnou cyklovýstelkou, ktorá je našitá na sieťovinových boxerkách. Cyklistické MTB kraťasy sú rozdelené podľa určenia na pánske MTB kraťasy a dámske MTB kraťasy. V podkategóriách cyklistických kraťasov nájdete ďalšie presné rozdelenie na cyklistické kraťasy s vložkou a voľné cyklistické kraťasy.
Všetky cyklistické kraťasy majú detailné popisy a uvedené sú taktiež použité materiály.<p>Voľn&eacute; MTB kraťasy s odop&iacute;nateľnou v&yacute;stelkou. Kraťasy z mikrovl&aacute;kna s&uacute; vhodn&eacute; na univerz&aacute;lne cyklistick&eacute; aj voľnočasov&eacute; použitie.</p>
MTB cyklokraťasy Rogelli MALESCO s odopínateľnou vnútornou vložkou, čierne

€ 54,73

BESTSELLER

<p>Vn&uacute;torn&eacute; MTB kraťasy s cyklo v&yacute;stelkou. Kraťasy zo sieťoviny s&uacute; vhodn&eacute; pre univerz&aacute;lne cyklistick&eacute; využitie, nielen do cyklokraťasov NAVELLI, ale tiež do v&scaron;etk&yacute;ch &scaron;portov&yacute;ch kraťasov a nohav&iacute;c.</p>
Vnútorné MTB cyklokraťasy Rogelli s cyklovložkou, čierne

€ 27,88


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Vnútorné MTB kraťasy s cyklo výstelkou. Kraťasy zo sieťoviny sú vhodné pre univerzálne cyklistické využitie, nielen do cyklokraťasov NAVELLI, ale tiež do všetkých športových kraťasov a nohavíc.
Vnútorné MTB cyklokraťasy Rogelli s cyklovložkou, čierne

€ 27,88

Voľné MTB kraťasy s odopínateľnou výstelkou. Kraťasy z mikrovlákna sú vhodné na univerzálne cyklistické aj voľnočasové použitie.
MTB cyklokraťasy Rogelli MALESCO s odopínateľnou vnútornou vložkou, čierne

€ 54,73

BESTSELLER


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
20 EUR na první nákup
Chceš 20 EUR?