Stratford - pánska bežecká kolekcia čierna

Pánske bežecké oblečenie modelovej rady STRATFORD je určené nielen výkonnostným, ale aj rekreačným bežcom, ktorí hľadajú dizajnovo atraktívne oblečenie v tradičnej farebnej škále s prevládajúcou čiernou. Prevládajúce oblečenie čiernej farby je doplnené reflexnými prvkami, ktoré dodávajú kolekcii STRATFORD eleganciu. Množstvo reflexných prvkov má predovšetkým bezpečnostný význam, ale okrem toho skvelo slúžia aj ako dizajnový doplnok.
Bežecké oblečenie umiestnené v TOP kategóriách zahŕňa tie najlepšie kúsky z ponuky oblečenia na behanie, ktoré využijete nielen počas leta, ale aj pri jazde na bežkách.
Výberom tovaru z jednotlivých kolekcií športového oblečenia môžete podporiť svoj tím športovcov alebo priateľov. Nezáleží na tom, či sa spoločne s vašimi priateľmi venujete behu, hasičskému športu alebo halovým športom. Pre rôzne oddiely, organizácie alebo skupinky voľnočasových športovcov sme pripravení vytvoriť individuálnu zvýhodnenú ponuku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať  - kontakt nájdete tu.<p>Ultraľahk&aacute; bunda z funkčn&eacute;ho elastick&eacute;ho softshellu. &Uacute;plne čierny, dobre odvetran&yacute; model s dynamick&yacute;m dizajnom je predurčen&yacute; na v&scaron;estrann&eacute; &scaron;portov&eacute; využitie.</p>
Ultraľahká softshellová bunda Rogelli STRATFORD, čierna

€ 76,73

<p>Troj&scaron;tvrťov&eacute; bežeck&eacute; kraťasy vhodn&eacute; pre každodenn&yacute; kondičn&yacute; beh a ostatn&eacute; &scaron;portov&eacute; aktivity.</p>
Bežecké 3/4 kraťasy Rogelli SASSARI, čierne

€ 32,29

<p>Funkčné pánske tričko s kontrastnými prvkami. Vhodné pre všetky športy, ale aj na bežné nosenie.</p>
Funkčné tričko Rogelli TORREY, reflexno žlté-čierne

€ 14,51

BESTSELLER Dopredaj ZĽAVA


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

Funkčné pánske tričko s kontrastnými prvkami. Vhodné pre všetky športy, ale aj na bežné nosenie.
Funkčné tričko Rogelli TORREY, reflexno žlté-čierne

ušetríte€ 9,70

-40%€ 14,51

BESTSELLERZĽAVA

Ultraľahká bunda z funkčného elastického softshellu. Úplne čierny, dobre odvetraný model s dynamickým dizajnom je predurčený na všestranné športové využitie.
Ultraľahká softshellová bunda Rogelli STRATFORD, čierna

€ 76,73

Trojštvrťové bežecké kraťasy vhodné pre každodenný kondičný beh a ostatné športové aktivity.
Bežecké 3/4 kraťasy Rogelli SASSARI, čierne

€ 32,29


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?-tx