Simona - dámska cyklistická kolekcia

Dámske cyklooblečenie značky Rogelli modelovej rady SIMONA sa vyznačuje precíznym spracovaním strihu v kombinácii s použitými vysokofunkčnými materiálmi. Vďaka strihu prispôsobenému ženám, na ktorom pracoval tím talianskych návrhárov v spolupráci s aktívnymi športovcami toto oblečenie skvelo sadne a výjazd sa stane ešte príjemnejším zážitkom. Modelová rada zahŕňa celú škálu cyklistických výrobkov vo farebne oddelených radách.
V kolekcii SIMONA je zastúpené cyklistické oblečenie nielen na leto, ale aj na zimu.
Výberom tovaru z modelovej rady SIMONA môžete podporiť svoj tím, či už sa venujete tímovým výjazdom alebo športujete spoločne so skupinou priateľov. Pre rôzne oddiely, organizácie alebo skupinky voľnočasových športovcov sme pripravení vytvoriť individuálnu zvýhodnenú ponuku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať - kontakt nájdete tu. Výber v TOP kategóriách zahŕňa tie najlepšie kúsky z ponuky dámskeho cyklistického oblečenia.<p>TOP model d&aacute;mskych cyklistick&yacute;ch kraťasov z talianskej kolekcie Rogelli. Pevn&yacute; a vysoko elastick&yacute; materi&aacute;l zaisťuje dokonal&eacute; obopnutie modelu okolo v&scaron;etk&yacute;ch parti&iacute;. Pre pohodlie v oblasti brucha je vy&scaron;&scaron;&iacute; lem rie&scaron;en&yacute; d&ocirc;myseln&yacute;m kr&iacute;žen&iacute;m materi&aacute;lov.</p>
Dámske cyklo kraťasy Rogelli SIMONA s gélovou cyklovýstelkou, čierno-šedé

€ 42,02

Dopredaj ZĽAVA


Určenie:
Veľkosti:

Tabuľka veľkostí


Zoradiť:od najnovších | od najlacnejších |od najdrahších

TOP model dámskych cyklistických kraťasov z talianskej kolekcie Rogelli. Pevný a vysoko elastický materiál zaisťuje dokonalé obopnutie modelu okolo všetkých partií. Pre pohodlie v oblasti brucha je vyšší lem riešený dômyselným krížením materiálov.
Dámske cyklo kraťasy Rogelli SIMONA s gélovou cyklovýstelkou, čierno-šedé

ušetríte€ 42,06

-50%€ 42,02

ZĽAVA


Zľavy, akcie, novinky? Chcem zasielať emailom! Ukážka newsletteru.
Špecialista na cyklistické a bežecké oblečenie Rogelli

Košík obsahuje 0 položiek za € 0,00
Chceš 20 EUR?